Inteligentny dom

Nasza firma również oferuję usługę tzw. Inteligentny dom ? Jak to działa? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami :

Za pomocą aplikacji zainstalowanej na telefonie czy tablecie mogą Państwo z każdego miejsca na ziemi zarządzać urządzeniami w swoim domu – uruchomić ogrzewanie, wychodząc z pracy, włączyć zraszacze w ogrodzie, nie wstając z kanapy lub… pozwolić systemowi zrobić to automatycznie.
Niewielka, ale bardzo wydajna centrala systemu Fibaro zadba o to, by wszystkie urządzenia działały dokładnie tak, jak sobie tego życzą domownicy – a stopniowo, ucząc się ich nawyków, samodzielnie zaproponuje wygodne rozwiązania.

System Fibaro to gwarancja wygody i komfortu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej bezprzewodowej technologii, inteligentny budynek wyposażony jest w liczne moduły o niewielkich rozmiarach, które stale się ze sobą komunikują. Montaż systemu Fibaro jest niezwykle prosty i bezinwazyjny, a liczbę urządzeń można stale rozbudowywać. Fibaro system jest kompatybilny ze wszystkimi instalacjami elektrycznymi.

Aby zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa, montaż alarmów, systemów monitoringu oraz systemów zabezpieczeń przeprowadzany jest przez wyspecjalizowanych pracowników z dużym doświadczeniem.